MANİFOLD

Kullanım Alanları

Çok sayıda bileşeni ve aksesuarı bulunan Topway bar manifoldu mevcut sistem mühendisliği ihtiyaçlarına mükemmel bir çözümdür. Çeşitli sistem yapılandırmaları için esnek çözümler sunar. Bu manifold, her termostatı kullanarak otomatik olarak her devrenin kontrol edilmesi için elektro-termik aktüatörlerin kurulması yoluyla herhangi bir odada sıcaklık ayarlamayı mümkün kılar. Kurulumun hızı ve kolaylığı için özel dikkat gösterildi. Tüm parçalar birbirleriyle kolayca birleştirilir. Ayarlama ve kontrol, önceden manifoldda bulunan akış hızı ölçüm cihazlarını kullanarak hassas bir şekilde gerçekleştirilebilir. Ürünün performans özellikleri ve yüksek kalite kalitesi, kullanılan malzemeler ve zorlu üretim kontrolleri sayesinde zaman içinde güvenilir ve fonksiyonel hale getirilerek bakım yapılmaktadır ve önemli miktarda enerji tasarrufu sağlar. Yol dağıtım manifoldu paketlemeden önce% 100 test edilir.

Yapısı

Tüm Topway manifoldu dağıtım başlıkları ve aksesuarları nikel kaplamalıdır. Pirinç başlık tasarım süreci TN UNI EN 12168 CW614N ile ele alınır. EPDM’de mühürlenir.

Teknik Veri

Maksimum çalışma sıcaklığı: 90 ° C Maksimum çalışma basıncı: 6 bar Başlığa göre konu: G 1 ” Yan civata: M 24×19 ve 3/4 “Eurocone Not: 24×19 ve 3/4 “Eurocone dişli – 24 mm’lik gaz ipliği ve 19 inçlik vida dişleri. Not: O-halkalı SADECE kafaların dişlerine mühür uygulayın. Konik dişlileri KULLANMAYIN.

Manifold ve ek parçaları

Dağıtım manifoldu nikel kaplamalı, 24×19 ve 3/4 ‘Eurocone (akış ve dönüş). Hava tahliye borusu, 24×19 ve 3/4 ‘Eurocone’lu nikel kaplı dağıtım manifoldu (akış ve dönüş). Ayarlanabilir drenaj valfı ve manuel havalandırma valfi olan T-terminali. Tecno-Varia – Plastik kapaklı ve hava kirliliği önleyen otomatik hava valfı. Control-T
Elektrotermik Başlık
Nikel Kaplamalı Tapa Nipel Manifold Askısı Termostatlı Vana Right-Angle Termostatlı Vana